Vítám vás na svých stránkách.

Dovolte mi představit se a napsat pár řádků o mně. Jmenuji se Lenka Macurová a pocházím z Orlové, nedávno jsem se však přesunula do Prahy, kde v současnosti pracuji a tvořím. Nečiní mi ale problém dojet i dále, částečně stále působím i na Ostravsku. Výtvarným činnostem se věnuji již od dětství, od lidové školy umění přes různé kroužky a zájmové činnosti. Svůj první fotoaparát jsem si pořídila někdy ve 12 letech, od té doby mě stále provází, posledních několik let jsem se začala o focení zajímat více a věnovat se mu intenzivněji. Od plné automatiky jsem plynule přešla k plně manuálnímu ovládání fotoaparátu, absolvovala jsem několik fotografických kurzů, stále navštěvuji workshopy, sleduji články na netu, konzultuji se zkušenějšími fotografy a dále se ve fotografii vzdělávám. Značnou pozornost pak věnuji následné postprodukci, která výsledné fotografie pozvedne ještě o stupínek výše. 

Prošla jsem také rekvalifikací a několika kurzy vizáže, v současné době kromě focení jsem schopná si modelky i nalíčit.
Ve své tvorbě se zaměřuji převážně na portrétní a svatební fotografii, fotím také rodiny a miminka. Velice ráda si však odskočím do přírody nebo k jiným tématům.

Na těchto stránkách je prezentovaná část mé tvorby, chcete-li vidět více, přejděte prosím na můj facebookový profil nebo instagram - viz stránka kontakt.

Pokud byste chtěli fotografie ode mě, neváhejte mě kontaktovat, budu se snažit udělat vše pro to, abyste si focení užili bez nervozity a stresu a byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Děkuji za přečtení a zvu vás k prohlídce mého portfolia.

Uložit