Vítám vás na svých stránkách.

Dovolte mi představit se a napsat pár řádků o mně. Jmenuji se Lenka Macurová a pocházím z Orlové, nedávno jsem se však přesunula do Prahy, kde v současnosti pracuji a tvořím. Nečiní mi ale problém dojet i dále, částečně působím i na Ostravsku. Výtvarným činnostem se věnuji již od dětství, od lidové školy umění přes různé kroužky a zájmové činnosti. Svůj první fotoaparát jsem si pořídila někdy ve 12 letech, od té doby mě stále provází, před více než deseti lety jsem se začala o focení zajímat více a věnovat se mu intenzivněji. Od plné automatiky jsem plynule přešla k plně manuálnímu ovládání fotoaparátu, absolvovala jsem mnoho fotografických kurzů, navštěvuji workshopy, sleduji články na netu, konzultuji se zkušenějšími fotografy a stále se ve fotografii vzdělávám. Značnou pozornost pak věnuji následné postprodukci, která výsledné fotografie pozvedne ještě o stupínek výše. 
Ve své tvorbě se zaměřuji převážně na newborn, rodinnou, portrétní a svatební fotografii.

Velice ráda si však odskočím do přírody nebo k jiným tématům.

Na těchto stránkách je prezentovaná část mé tvorby, chcete-li vidět více, přejděte prosím na můj facebookový profil nebo instagram - viz stránka kontakt.

Pokud byste chtěli fotografie ode mě, neváhejte mě kontaktovat, budu se snažit udělat vše pro to, abyste si focení užili bez nervozity a stresu a byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Děkuji za přečtení a zvu vás k prohlídce mého portfolia.

Uložit